Przepiękny mural w atrakcyjnej cenie

W dzisiejszych czasach nikt już nie uznaje sztuki ulicznej jako akt wandalizmu, za który artystów powinno się posyłać do więzienia. Sztuka uliczna cieszy się obecnie coraz większą popularnością w dużych, polskich miastach. Wybierając się do Berlina, Londynu, czy Nowego Jorku warto zwrócić uwagę na organizowane specjalne wycieczki objazdowe po najsłynniejszych muralach znajdujących się w danym mieście.

Na nieszczęście murale nadal są dość niedużo znaną sztuką i warto byłoby to zmodyfikować. Jest to przecież perfekcyjny sposób na nadanie drugiego życia dla starego bloku lub muru. Jeśli więc chcielibyście posiadać swój drobny wkład w sztukę uliczną oraz w upiększanie własnego miasta, to warto zainwestować własne środki finansowe w malowanie murali. Aktualnie w dużych polskich miastach możecie znaleźć wielu wspaniałych artystów, którzy wykonają dla was śliczny mural w zgodzie z przedstawionymi wytycznymi.
Malowanie muralu z całą pewnością jest prawdziwą sztuką wymagającą od kilkunastu do kilkudziesięciu dni intensywnej pracy artysty. Jeżeli interesuje was dany wygląd waszego murala, to warto przygotować dokładny projekt dla artysty. Na pewno postara się on w mniej więcej dziewięćdziesięciu procentach odwzorować waszą wizję. Pozostałe dziesięć procent warto zostawić dla artysty, ażeby mógł się wykazać własną inwencją twórczą. Każdy artysta posiada swój własny styl malowania murali a także jego znaki rozpoznawcze. Dodane przez artystę elementy na pewno nie zepsują całej koncepcji muralu, a będą doskonałym jego urozmaiceniem. Warto więc obdarzyć artystę odrobiną zaufania i pozwolić mu na zrealizowanie kilku dodatkowych elementów na zamówionym dla was murale. Jeżeli jednak nie jesteście wstanie w pełni zaufać dla artysty, to warto poprosić go o przygotowanie projektu muralu z naniesionymi autorskimi detalami. W ten sposób będziecie mogli spostrzec, jak artysta szczegółowo widzi wasz mural a także jakie dodatkowe elementy chciałby na nim umieścić. O ile naniesione elementy nie przypadną wam do gustu, to zostaną zaproponowane inne autorskie dodatki.
Zobacz więcej: mural projekt.