Gdzie zamówić kalendarz tygodniowy z notesem

Właściciele firm i liderzy organizacji wiedzą, jak bardzo ważna jest świadomość ich marki. Marka definiuje organizację, postać, produkt albo linię usług, osobowość, która jest przekazywana, a także to, czego odbiorcy mogą oczekiwać i co mogą zakładać w związku z tym wszystkim. Marka obejmuje kulturę i postrzeganą wartość tego, co jest oferowane, komu i gdzie jest proponowane.

Nie wystarczy zdefiniować, kim jesteś jako organizacja – przypominanie odbiorcom o marce kreuje świadomość, która daje możliwość odbiorcom natychmiast myśleć o marce, kiedy myślą o usługach lub produktach, które oferujesz. By zainicjować i wzmocnić pożądane postrzeganie marki, należy stale i konsekwentnie wdrażać świadomość marki wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Tak zatem, kiedy już poznasz własną markę – kim jesteś, co oferujesz, z czego chcesz być kojarzony – musisz mieć sposoby, aby przez cały czas utrwalać ją w umysłach odbiorców. W tym właśnie miejscu błyszczy kalendarz z notatnikiem, który jest na prawdę bardzo dobry dla każdego klienta.
Kalendarz notatnik.
Już w tym momencie łatwo zauważyć, że niestandardowe kalendarze promocyjne są idealnym prezentem, który można wręczyć klientom, uczestnikom imprez i wszystkim potencjalnym klientom. Proces projektowania drukowanych kalendarzy promocyjnych jest intuicyjny i niedrogi. Uwzględniając długotrwałą i konsekwentną reklamę, jaką te upominki reklamowe robią dla Ciebie przez 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę 356 dni w roku – one praktycznie zwracają się same! I na tym nie koniec – wiele ludzi ma nie tylko jeden kalendarz notatnik, niemniej jednak kilka! Jeden na biurko, na ścianę w biurze, w kuchni, w sypialni – itp! W ten sposób osoby te są otoczone Twoją marką, produktami i usługami w jeszcze większej liczbie miejsc niż jedno. Podaruj swoim odbiorcom prezent w postaci kalendarzy z nadrukiem, które będziesz musiał wykonywać tylko raz w roku! Wyobraź sobie, ile kosztowałaby próba umieszczenia promocji on-line lub w publikacji codziennie w roku – byłaby to znaczna inwestycja. To nie tylko i wyłącznie niepowtarzalny prezent dla publiczności, ale też prezent w postaci niedrogiego marketingu dla Twojego biznesu. Jeżeli już chodzi o ten detal promocyjny, spróbuj nadać kalendarzowi swojej marki albo organizacji jeszcze bardziej osobisty lub lokalny charakter dla ludzi, którzy go otrzymają. Dostosuj kalendarz do potrzeb osób, do których jest skierowany, i które znajdują się w okolicy, do której jest skierowany, ażeby dać im realnie znaczący i darmowy (kto nie lubi darmowych rzeczy, prawda?) prezent. Wkrótce ludzie będą wracać do Twojej firmy i pytać: Kiedy będzie dostępny kalendarz na przyszły rok?.

Sprawdź tutaj: kalendarz z notatnikiem